Obálka je pouze ilustrační a není součástí Quiet e-booku.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Eva Hufová) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

QUIET e -BOOK

QUIET Book je fenoménem, málokdo má ale dostatek času na vlastní tvorbu nebo financí k pořízení šité verze.

A protože výukových materiálů není nikdy dost, připravila jsem pro Vás tento strukturovaný Quiet e-Book vhodný pro děti nejen s autismem v hodnotě 400,- Kč zcela ZDARMA.

 

Stisknutím na toto tlačítko budete přesměrování na stránky e-shopu do sekce ZDARMA ke stažení materiálů v pdf.

Chcete, aby se Vaše dítě pobavilo a procvičilo barvy, tvary, čísla a logický úsudek nebo se jen na chvíli zabavilo třeba na cestách nebo ve školce?

Stáhněte si pro něj 25 stran zábavného výukového materiálu v PDF.

0
Stránek
0
Dílků
0
Stáhlo zdarma více než

Co všechno zábavnou formou děti procvičí?

Barvy

Stánky na rozlišování základní i rozšířené palety barev a odstínů.

Tvary

Naučí se poznat základní tvary jako je čtverec, kruh, trojúhelník, obdelník, ale i lichoběžník.

Logický úsudek

Několik listů rozvíjí logický úsudek dětí a upevňuje již naučené dovednosti.

Čísla

Najdete zde i list na poznávání a počítání čísel.

Skládačky

Děti si poskládají obrázek náklaďáku, lodě, smajlíka i klasické puzzle zoubku.

Posloupnosti

Co bylo nejdříve, potom a nakonec? I to zde děti najdou v dějových posloupnostech.

Chcete vidět jak vypadá?

Důležité upozornění! 

Quit e-book Vám bude doručen jako odkaz ke stažení na Váš email.

Následně ho stáhnete do počítače v elektoronické verzi - PDF, je nutné ho poté vytisknout.

Doma, v práci, u sousedů,  známých, v  copycentru,  grafickém studiu nebo zkuste požádat ranou péči.

K dokončení budete potřebovat ještě laminátor, laminovací fólie a samolepící suchý zip.

Co na něj říkají ostatní

Ebook jsem zalaminovala a využívám ho i v práci. Musím říct, že dítě, u kterého pracuji jako osobní asistent pracovalo s nadšením. I doma ho využívám pro své další děti. Skvělá práce. Moc děkuji.
Markéta Štěpánkováosobní asistent a rodič dítěte s PAS
To je pecka..určitě využiju pro synka. Děkuji moc za vaši práci.
Eva Novotnárodič
Mě i dětem se e-book moc líbí, je to skvěle vymyšlené a praktické i při cestování autem.
Roman T.rodič dítěte s PAS
Pracujeme s dětmi s QUIET E-BOOKem. Používáme vždy listy odpovídající úrovni dítěte, můžeme díky knize nacvičovat samostanou práci. Velmi nás inspirovala do výroby dalších listů.
Pavla BestováPracovník příme péče APLA JIŽNÍ ČECHY, Z. Ú.
 1. Veronika Maierová napsal:

  Děkuji

 2. Vendula napsal:

  Děkuji

 3. Viktória napsal:

  Dobrý deň mohla by som vás poprosiť o zaslanie eboku. Vopred veľmi pekne ďakujem.

  • Eva Hufová napsal:

   Dobrý den, paní Viktórie E-book si můžete zdarma stáhnout vyplněním vašeho e-mailu přímo na stránce ZDARMA.

 4. Petra Bártová napsal:

  Moc děkuji 🙂skvělá pomůcka máme diagnostikované pas u naší tříleté dcerušky a také hledám co nejvíce informací a pomůcek jak s malou pracovat.

 5. Marek a Lenka napsal:

  Dobrý večer, máme 4letou dcerku autistku a hledáme vše o autismu aby jsme mohli naší Laurince co nejvíce porozumět a učit jí novým věcem. Je neuvěřitelné jak se na takových materiálech vydělává tak jsme rádi že se ještě někdo najde kdo pomáhá rodičům co mají stejný problém jako my. Tak vám predem děkujeme. Ještě máme prosím vás jeden dotaz, neznáte nějaký odkaz na audioknihy o autismu ke stažení zdarma? Děkujeme MaL z Ostravy

  • Eva Hufová napsal:

   Dobrý den Marko a Lenko, moc vám děkuji za komentář, jsem ráda, že se vám Quiet e-book líbí. Bohužel autdioknihy v českém jazyce neznám. Ale pokud mě kontaktujete na e-mail, ráda vám poradím, alespoň ty knihy v klasické knižní podobě. Eva

 6. Eva Hadravová napsal:

  Evi, jsme na úplném počátku naší cesty. Sice ještě nemáme oficiálně stanovenou diagnózu, „kolečko“ lékařů nás čeká od ledna a dále, ale jsem odhodlaná se synem smysluplně pracovat a rozvíjet ho, jeho „jinakost“ jako matka vidím a nehodlám čekat až bude lékaři rozhodnuto a diagnóza na papíře. Děkuji za krásnou knihu, kterou jsem si dnes stáhla a nemohu se dočkat, až zalaminuji a začneme si ji se synem užívat. Velký dík za Vaše informace a celý blog, určitě od Vás budu čerpat. Ať se Vám i synkovi daří !

  • Eva Hufová napsal:

   Dobrý den, Evi, děkuji za váš komentář, moc si jej vážím. Pokud byste potřebovala s něčím poradit, klidně mi napište na e-mail. Ať se vám se synem daří. Eva

 7. Anna napsal:

  Mám 5-ti letého syna s autismem. Materiály na výuku si vyrábím sama a zabere to spoustu času (kterého opravdu nemám nazbyt). Některé úkoly doma podobné mám, ale už je má dost ohrané. Takže skvělé zpestření – a učení je zas o něco zábavnější. Díky. Chystám se koupit i další materiály.

 8. Markéta napsal:

  Velmi doporučuji, syn s ní velmi rád pracuje. Je skvěle vypracovaná. Je nejoblíbenější. 🙂

 9. Iva Třísková napsal:

  Vaše materiály jsem objevila náhodou a jsem za to moc ráda. Pracuji jako speciální pedagoga využívám je ve své každodenní práci. Na Quiet e book se také těším, zakoupila jsem již pro vnučku šité, různé varianty a tyto pracovní listy jsou suprové, pro vnučku i do školy. Máte skvělé nápady, ať se vám i nadále práce daří.

 10. Michaela napsal:

  S knihou jsem velice spokojená. Dcera s nadšením plní úkoly a učí se novým věcem. Moc Vám za ní děkujeme.

 11. Edita G. napsal:

  Moc dekuji za quietbook, vypada skvele a uz se tesim, jak si s nim budeme doma „hrat“. Zatim cekame na laminovacku.

 12. Jana napsal:

  Dobrý den, krásný a klobouk dolů. V práci mám takovýchto sešitů několik a tak vím, co je to za práci to nachystat, vyhledat ty správné obrázky, zkompletovat,…
  Jen mám malý dotaz. Po absolvování různých seminářů a kurzů týkajících se dětí s PAS chystám všechny prac. sešity pro děti tak, aby dítě pracovalo vždy zvrchu dolu (zásobník je nahoře a přiřazuje dolů), nebo zleva do prava.
  Děkuji a hezký den Jana

  • Eva Hufová napsal:

   Dobrý den, paní Jano, děkuji. Ano, máte pravdu, jak to popisujete, tak to je obvyklé. Nicméně jsem se rozhodla dát zásobník dolů, aby se nemuselo dítě natahovat a neztrácelo motivaci, nezakrývalo si výhled na to, co skládá. Tady jdu ráda občas proti proudu:).

 13. Lenka napsal:

  Děkuji Vám strašně moc za úžasné materiály, pracuji s nimi ve školce, kde máme chlapečka s autistickým spektrem a strašně se mu tato práce líbí. S tímto e-bookem pracuji i se svými dětmi, které tuto práci taky mají moc rádi. Děkuji p. Hufové za zpostředkování těchto skvělých materiálů.

 14. Verča napsal:

  Musím říct, že je to skvělá knížka…chlapci v družině s touto knížkou tráví hodně času! Určitě stojí za to, si ji stáhnout, zalaminovat a přidat suchý zip! Moc děkuji.

 15. Markéta napsal:

  Děkuji, že jste se podělila o další kus své práce.
  Dcera miluje quiet book v jakékoli formě (látkové, zalaminovane) a máme už několik variant. Výhodou této formy je to, že kdykoli můžu doplnit chybějící část nebo udělat více kusů najednou bez časové tísně 😊
  Pro dceru je to výzva, zda dokáže splnit úkol bez mě asistence. Myslím si, že i v mě práci ji s radostí využiji.
  Děkuji

 16. Katerina napsal:

  s knihou a vubec s veškerými pomucky jsem nad mírou spokojená a budu ráda odebírat dále. Děkuji za inspiraci a ruzné rady.

 17. Monika Viktorová napsal:

  Mám z QUIET E-BOOK obrovskou radost. Nechtělo se mi (neumím to, nemám trpělivost) šít quiet book, tak jsem hledala jinou možnost a našla jsem toto, a co víc, můj syn si umí hrát i sám. Pro mě skvělá volba a Tobík zkouší samostatnost. Po této inspiraci hledám více takových materialů a náš book se rozrůstá. Děkuji a přeji další skvělé nápady a Vám hodně radostí. Monika

 18. Magda Mikulenčáková napsal:

  výborná knížka, náš autistický syn si s ní rád listuje a dělá úkoly.

 19. Petra Kučerová napsal:

  Já jsem si Quiet e-book stáhla pro svou dvouletou holčičku. Vytiskla jsem, zalaminovala, opatřila suchými zipy a spolu s Lucinkou s e-bookem pracujeme každý den. Vždycky si ho sama přinese a chce prohlížet. Takže ještě jednou děkuji a doporučuji!

 20. Veronika Benčová Plavcová napsal:

  Já velmi děkuji, mám 21m dceru, která si s Quiet e-bookem velice ráda pracuje. Studuji speciální pedagogiku a materiál je moc cenný pro děti s PAS, stejně tak i pro děti intaktní. Zatím se dcera učí postupně, ale moc jí baví. Děkujeme za materiál a přejeme hodně úspechů.

 21. Zuzana Sopuchová Šimíková napsal:

  Jsem maminka dvou zdravých kluků a bývalá ošetřovatelka (také u dětí s autismem) a musím říct, že QUIET E-BOOK, ale i ostatní pracovní listy paní Hufové, jsou skvělou pomůckou, kterou ocení nejen rodiče, vychovatelé a ošetřovatelé, ale především samy děti. A to nejen děti s poruchou autistického spektra.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vaše osobní údaje (e-mail a jméno)  jsou u mne v bezpečí.  Zpracovávám je v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Mgr. Eva Hufová

autorka projektu Porozumím autismu