Velikonoční tvoření a vymalovánka zdarma

Velikonoce se rychle blíží a nedá mi s vámi nesdílet toto tvoření, kterým se můžete inspirovat, a které jsme zkusili loni i my.

autor fotografie

Tuto fotku mi poskytla moc šikovná maminka, ano takhle to vypadá, když to někdo umí. Naše varianta nebyla tak povedená, ale i tak byli koledníci nadšení a mimoni se jim moc líbili.

Původně jsem myslela, že takto zvládneme obarvit vajíčka i se synkem, no, nešlo to, jak jsem si představovala..:). Proběhlo pouze drcení uvařených vajec, a proto jsem pro Honzíka vymyslela a nakreslila mimoně aspoň jako vymalovánku, tak aby to zvládl a měl z toho radost a já mohla nakonec barvení vajíček dokončit.

IMG_20160630_104628

 

Vymalovánku mimoně s miniaturou si můžete stáhnout ZDARMA pro osobní použití kliknutím na následující slovo mimoň.

Pokud se Vám vymalovánka líbí, v e-shopu naleznete i  Moje první vymalovánky, které nabízí několik úrovní podpory, pro děti, které s vybarvováním teprve začínají.

obalka-vymalovanky-spirala

A protože je velikonoční téma opravdu aktuální, připravila jsem pro vás ještě Tématickou sadu Velikonoce.

Velikonoční tématická sada je soubor 56 listů v pdf, které vašim dětem přiblíží Velikonoce v 8 tématických celcích, díky kterým procvičí předmatematické dovednosti, logické myšlení, zrakové vnímání, grafomotoriku, prostorovou orientaci, a další.

Snímek1

Co vše sada obsahuje si prohlédněte na následujícím krátkém videu.

tématická velikonocni sada foto

Veselé Velikonoce!

Eva

Komentáře