Nalepím si silnici

Nalepím si silnici

Vždy není nutné kupovat dětem drahé pomůcky a hračky, když ke štěstí stačí občas tak málo.

Některým dětem udělá radost i obyčejná lepící páska, se kterou nadšeně lítají po bytě a zalepí a oblepí kde co. Znáte to?!

A co teprve páska, která má motiv silnice. Wauuu!

15384502_1151752438239943_8495748861821103716_o

Washi pásky jsou známé také jako japonské dekorační pásky, jež jsou vyráběny z rýžové papíru a staly se hitem poslední doby a musím říct, že i u nás jsou velmi oblíbené.

Koupila jsem hned sadu různých motivů silnic.

Nespornou výhodou je, že vůbec nepotřebujete nůžky, protože se dá snadno utrhnout a použít. Tuhle pásku tedy zvládnou nalepit i děti sami. A nebojte, nedělá lepivé fleky na nábytku ani podlaze.

Já jsem odekorovala plastovou krabici, v které má Honzík všechny svoje malá autíčka.

Do té doby krabice s autíčky sloužila jen jako obyčejný ukládací prostor, po olepení páskou jsem ji ale „upgradovala“ na jednu z jeho nejoblíbenějších hraček.

img_20161213_171425

Krabici se silnicí teď vozíme všude sebou.

Pásku s motivem silnice seženete v různých šířkách a návinech, tu, co vidíte na krabici, je šířky 1,5 cm o návinu 5 m, ale dá se sehnat až 6 cm šířka o návinu 50 m.

A vážně není drahá, obvykle se cena pohybuje řádově do 100,- Kč, záleží na již zmiňované šířce a návinu pásky.

Já jsem musela pásku nalepit do několika řad vedle sebe, protože nemáme úplně malá auta.

img_20161213_171537

Sehnat se dají různé motivy nejen silnice, ale i cesta a železniční koleje viz fotka.

https://www.aliexpress.com/item/NEW-4X-15mm-Sticky-Paper-Tape-Black-andWhite-Style-Craft-Scrapbooking-DIY-Decorative-Masking-Japanese-Washi/32465679362.html?spm=2114.13010608.0.0.3Tr4ar

Já mám tuhle pásku se vzorem silnice ráda, protože je u nás doma i motivační a využíváme ji  k propojování činností.

Cože to?

Například dítě miluje silnice a autíčka, ale nesnáší třeba kartáček na zuby. Když kartáček polepíte touto páskou, je šance, že i na čištění zubů změní vaše dítě názor. Nebo jsme páskou polepili neoblíbené fixy, z kterých se rázem staly ty nejoblíbenější.

Páska má široké možnosti využití např. při cestování, nalepíte ji na podlahu, na skříň, na stůl, odekorujete s ní různé předměty jako pastelky nebo oblíbené předměty.

Kde ji seženu?

Pásky lze objednat na www.svetpasek.cz, pokud ji zrovna v e-shopu nenajdete, sledujte novinky nebo kontaktujte majitelku, o pásku byl tak velký zájem, že byla okamžitě vyprodaná. Pokud ji chcete ještě levněji, jste ochotni si počkat a nebojíte se nakupovat ze zahraničí, seženete ji i ZDE.

Sháníte i jiné pomůcky z kategorie levně a zábavně? Nakoukněte ke mně. Určitě si vyberete pro své dítě pracovní listy nebo hry, s kterými se i něčemu novému přiučí.

Eva

Komentáře
  1. Kamil napsal:

    To jsou vážně roztomilé pásky. Pro ozdobu deníčku jak dělané. Tyhle bych vzal pro dceru a pro syna zas nějaké výstražné, jako tady: https://www.jaclean-eshop.cz/vystrazne-pasky/kategorie A celý byt polepený 😀

Komentáře nejsou povoleny.